Kategórie
Novinky

Hrdinky krabice Piety and Pain pod lupou

Poďme sa spolu pozrieť na hrdinky pripravovanej krabice – Piety and Pain. V hlavnej úlohe Palatine Erika Luminas a Lelith Hesperax.

Krabica Piety and Pain bola už oznámená počas Vianoc 2020. Už vieme čo bude obsahovať a aj to, že v nej budú stáť proti sebe ženské sily sadistických Drukhari a osvietených Sisters of Battle. Taktiež sme sa dozvedeli mená hlavných hrdiniek tohto sporu. Za temných Drukhari bude bojovať Lelith Hesperax a cnosti Impéria bude brániť Palatine Erika Luminas. Dnes sa pozrieme bližšie na tieto dve bojovníčky.

Palatine Erika Liminas

Palatine sestry fungujú na bojisku ako lieutenants. Pomáhajú nasmerovať palebnú silu svojich sestier a vedú ich na steč ak to vyžaduje povinnosť priniesť rozhrešenie nepriateľom ľudstva pekne z blízka. Erika nie je žiadna výnimka a nižšie si môžete pozrieť jej datasheet a schopnosť (prehadzovanie 1 pri hodoch na wound pre ORDER jednotku v dosahu 6 palcov od tohto modelu).

Lelith Hesperax

Lelith je smrtiaca zbraň, legendárna bojovníčka a ikonická akrobatka v radách temných Drukhari. Disponuje čepeľou, ktorá dáva dodatočné hity pri hodení 6 pri hode na hit. Nižšie si môžete pozrieť jej datasheet.

Už sme spomínali akrobatické schopnosti tejto bojovníčky? Jej schopnosť sa volá Natural Perfection a používa sa v Command phase. Hráč si môže vybrať jednu z dvoch schopností. Thrilling Acrobatics umožňuje Lelith vykonať Charge aj keď toto kolo vykonala Fall Back alebo Advance. Glory Spectacle umožňuje tejto bojovníčke bojovať na konci Fight phase ešte raz, ak počas tejto Fight phase zabila nejaký nepriateľský model.

Zdroj: Warhammer Community