Kategórie
Novinky

Budúci týždeň bude patriť Space Marines

Space Marines dostanú posily. Rozbehnú sa pred objednávky na jednotky ešte z kódexu.

Budúci týždeň bude patriť Space Marines! Rozbehnú sa totižto pred objednávky na dlho očakávané krabice. Fanúškovia Adeptus Astartes sa môžu tešiť na multi-part kit Bladeguard Veterans a Eradicators. Bladeguard Veterans budú obsahovať množstvo možnosti, ktoré zaručia, že vaši Space marines dostanú unikátny vzhľad. Balenie Eradicators bude zas obsahovať nový typ melta rifle a taktiež multi-meltu.

Okrem toho sa na pulty obchodov dostane Storm Speeder – nová, väčšia zbraňami ovešaná verzia Land Speedru, ktorú riadia samozrejme Primarisovia. V krabice si budete môcť poskladať všetky tri varianty – Hailstrike, Hammerstrike, Thunderstrike.

Poslednou novinkou z rozsahu modelov Space Marines je vydanie Dark Angels Supplementu (s kartičkami). Spolu s touto knihou sa na trh dostane aj nová Combat Patrol krabica (tématický zameraná na Dark Angels, no prakticky je pre každú Space marines kapitulu). V krabici nájdete Redemptor Dreadnoughta, Inceptors, Primaris Intercessors, Primaris Chaplaina a Dark Angels Lieutenenta.

Aby to nebolo len o Space marines, troška pozornosti sa dočkajú aj hráči Necrons. Môžu sa tešiť na nového Crypteka Psychomancers. Tento charakter je expertný manipulátor a jeho model je jednoducho veľmi podarený.

Zdroj: Warhammer Community