Kategórie
Novinky

Čo nájdeme vo vianočnom White Dwarf-e

Vianoce sú za rohom a decembrový White Dwarf bude prvý prekvapení.

Decembrový White Dwarf bude opäť plný prekvapení a darčekov (ako to už na Vianoce býva zvykom).

Začneme tým najlepším – darčekmi. V tomto čísle nájdete nasledovné:

Adeptus Titanicus: Stratagem Card – Venerable Machine Spirit

Blood Bowl: Star Player Card – Akhorne the Squirrel

Necormunda: Tactics Card – Ancient Vox Box

Aeronautica Imperialis: Aircraft Card – Ghost

Warcry: Character Card – Brewmaster-General Jakkob Bugmansson XI

Middle-earth Strategy Battle Game: obojstranný plagát. Jedna strana je hrací plán pre mini hru, ktorej pravidlá nájdete v tomto čísle. Druhá strana je prekrásny obrázok kapituly The Tome Keepers.

Vojnová sága v Argovon System pokračuje a fanúšikovia sa v tomto čísle dočkajú pokračovania novej série s názvom Flashpoint. Táto série má za úlohu priniesť do hrania Warhammer 40.000 nové príbehy a pravidlá spojené s nimi. V najnovšom pokračovaní kampani sa dozvieme viac o dvoch vojnou sužovaných regiónoch – Hishrea a Foronika. V článku nájete krátky príbeh, ktorý vás uvedie do nového prostredia kampane a dokonca aj nové pravidla pre hranie.

Tím stojací za Age of Sigmar si pre hráčov pripravil ďalšie menšie prekvapenie. Vytvorili totižto pravidlá na hranie Age of Sigmar sólo. Áno, čítate správne. Budete sa môcť zahrať Age of Sigmar úplne osamote. Ak ste v karanténe, alebo je vaša herňa zavretá, aj toto je možnosť ako sa troška zabaviť.

Určite ste si všimli darček v podobe hracieho plánu pre hru Middle-earth Strategy Battle Game. Jedná sa o duel dvoch legendárnych kúzelníkov Stredozeme – Sarumana Bieleho a Gandalfa Sivého. Konečne si budete užiť súboj moci týchto dvoch ikonických postáv sveta Pána Prsteňov naplno.

White Dwarf s číslom 458 samozrejme týmto ani zďaleka nekončí. Ak sa dozvieme viac o jeho obsahu, určite vám dáme vedieť.

Zdroj: Warhammer Community