Kategórie
Novinky

Našinec s modulárnym terénom na KS

Na Kickstartery sa objavil balíček terénov zo Slovenska.

Hráč, fanúšik a nadšený wargamingu Lukáš odštartoval pár dní dozadu svoj veľký projekt na portály Kickstarter. Táto stránka umožňuje nezávislým tvorcom a talentom uskutočniť ich sny bez podpory veľkých spoločností a firiem. Lukáš sa tak so svojimi produktami a nápadmi vrhol do sveta s cieľom priniesť rovnakým fanúšikom širokú a bohatú škálu terénov, či už sa jedná o súbory pre 3D tlač alebo MDF scenérie.

Projekt nesie názov DOMINUS tabletop terrain. Nájdete v ňom skutočne neuveriteľné množstvo rôznorodých terénov od sci-fi až po historické kúsky starovekej antiky. Rovnako tak je bohatý aj výber rôznych možností ako prispieť k realizácií tohto projektu. Nájdete tam viac ako 25 balíčkov s terénmi, modelmi, či dokonca modulárnym herným stolom.

Môžete si vybrať kompletne modulárne MDF terény (budovy) ale fixné terény. Máte na výber z obrovského množstva súborov pre vaše 3D tlačiarne.

Jeho projekt už za pár dní prekročil úvodnú métu pre svoju realizáciu. Lukášovi gratulujeme a držíme palce, aby bol jeho projekt ešte viac úspešný a oslovil čo najviac záujemcov a fanúšikov.

Všetko o tomto projekte nájdete na jeho Kickstarter stránke.

Zdroj: Kickstarter